PRVÁ POMOC PRE HRADY - Šariš - Kapušany - Šebeš - Soľnohrad - Obišovce - Lipovce

Foto I.

      
Lúče nad hradom.                                                                                            Bruno nám daroval legionársky odznak.

     
S kočíkon z Uzoviec až na hrad.                                                                     Horolezci, horolezkyne, horolezčatá...

       
Slavo miesi živánsku.                                                                                       Pikantné ruky.

      
Živánska je hotová! Ešte trochu pofúkať...                                                    ...hmm, to je ale dobrota!

              
Hoalóó, horím!!!                                                                                                 Rozlúčka s Terezou.

      
Podhradie - mesto Veľký Šariš.                                                                        Pracant Puki.

       
Sabinovské hry.                                                                                                 Cyklista z Liptovského Hrádku.

       
29. augusta prišlo na hrad 168 návštevníkov.                                             Šarišsko-rakúska partia.

       
Ako sa správne kosí nám ukázal turista z Medzan.                                     Letáky sme strihali na kolene.

      
Turisti na hrade - opekačka I.                                                                         Turisti na hrade - opekačka II.

      
Bratranci Miro a Peťo pracovali ako hadi.                                                     Takto sa vyťahujú kríky s úsmevom.

       
Nočný motýľ na stole pri raňajkách.                                                               Rozhovor s Bleki.

      
Rozkina mihalnica a mesiac.                                                                          Skauti z Hermanoviec.

       
Tri holky z krkonošských hôr. Anežka a Václava s maminou.                    Úsmev pre kameramana TA3.

      
Eva a Adela nám priniesli koláče.                                                                  Rozka píše internetový denník.

      
Bojovník Laco.                                                                                                    Hnedočierna.

       
Kozie skoky.                                                                                                        Latrína je skoro hotová!

       
Letecký deň nad Šarišským hradom.                                                             Lístoček z brezy...

       
Na, moja na!                                                                                                        Neutekaj, Bleki!

       
Orol krikľavý nad Šarišským hradom.                                                            Večer bude oheň preveliký. 

       
Hradná atrakcia - stredoveká ZOO.                                                                Veľkou rukavicou.

       
Návštevníkom hradu občas načapujeme vodu.                                           Dedkóóó, poď s nami na hrad!

       
Život z práchnivého dreva.                                                                                 Zvonky štěstí.

       
Zakliata princezná.                                                                                             Húsenica hradná.